info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Naše projekty

PROJEKT MARKETING+DESIGN zajišťuje firmám realizaci účinné strategie marketingu a designu s důrazem na efektivní a cílené využití firemních investic. Je vytvořen na míru českým výrobním firmám.

Jak začít?

  • OSOBNÍ SCHŮZKA – sjednejte si nezávaznou schůzku, přijedeme až k vám a probereme základní informace o Vaší firmě, produktech, službách a Vaše představy
  • PŘIPRAVÍME A NAVRHNEME POSTUP ŘEŠENÍ pro Vaší firmu zdarma po zjištění vašich potřeb na osobní schůzce
  • ZAJISTÍME KOMPLETNÍ REALIZACI SLUŽEB - výroba, tisk, nákup médií, PR a propagace přesně podle vašich potřeb a výše vaší investice

Jaká je doba realizace jednotlivých služeb?

Realizace designu pro firmu, produkt či službu trvá 1 - 3 měsíce. Marketingové cíle od 3 měsíců do 1 roku. Už v průběhu jednoho roku přináší zvolené marketingové řešení výsledky, které pocítíte jak uvnitř firmy, tak z pohledu stávajících odběratelů a nově vytvořených poptávek.

Jaké poskytujeme záruky na ceny, dodržení termínů zhotovení a realizace?

Cena jednotlivých služeb, které si zakoupíte, je neměnná, tedy není dále navyšována o vícepráce. Kupní smlouva Vám zaručuje, že cena nebude změněna. O případných dodatečných pracech je zákazník předem informován a teprve po jeho písemném souhlasu jsou práce provedeny.

Součástí kupní smlouvy jsou závazné termíny zhotovení a realizace jednotlivých služeb.

Do projektu jsou zapojeny firmy:

Amylon, a.s. a Proxim, s.r.o.

PROJEKT WARP CAR, s.r.o. je mladá dynamická firma, která přináší na trh jedinečný produkt Originál tekuté řetězy a do budoucna plánuje i další produkty. Firma vznikla jako odnož našeho obchodního oddělení a strategického marketingu. Chceme na tomto projektu ukázat, že je možné dodávat na trh kvalitní český výrobek a zároveň dále firmu rozvíjet se silnou marketingovou podporou. Na všechny naše výrobky máme náročné požadavky – musí být funkční, prakticky užitečné i úsporné. Inovativní technologie byla vyvinuta v České republice, zde také zajišťujeme výrobu, abychom měli kontrolu kvality neustále pod dohledem. Vyspělá technologie zároveň musí být šetrná vůči přírodě. Naše výrobky jsou proto biologicky odbouratelné a zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Naší prioritou je být pro Vás spolehlivým a profesionálním partnerem, který Vám i v budoucnu dodá vždy funkční a kvalitní produkt s vyspělou marketingovou podporou pro jeho prodej a s osvětou pro potencionální zákazníky.

Warp Car, s.r.o.

PROJEKT INVESTICE FIREM je zaměřen na spolupráci výrobních firem a strategického marketingu. Co to znamená? Máte produkt nebo celou produktovou řadu, která se vám tolik neprodává, snižují se vaše zisky a vy nevíte co s tím? Oslovte nás a my vám nabídneme společnou spolupráci. Vy budete dále vyrábět a my budeme zajišťovat marketingové služby a obchod s investicemi a službami z naší strany za procenta z prodeje.

Poptávky a nabídky posílejte na mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlý kontakt

Strategy.cz
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Česká republika
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 257 911 257
mobil: +420 605 187 004
fax: +420 257 911 111
© 2012 Strategy, All rights reserved