info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

O nás

Agentura MARKETING STRATEGY, s.r.o. je moderní firma specializovaná na strategický marketing a design.

MARKETING STRATEGY využívá výhodné spojení marketingové strategie a design strategie „pod jednou střechou", které umožňuje účinně a efektivně realizovat strategii prodeje výrobků a služeb. Služby jsou určeny jak pro OSVČ a malé a střední firmy, tak pro velké korporace i jednotlivce.

MARKETING STRATEGY nabízí firmám účinná řešení ke zvyšování prodeje produktů a služeb, k vytváření nových obchodních cest a budování firemní identity.

Realizujeme kompletní servis marketingu a designu:

Marketing: vytvoření marketingové strategie prodeje a poptávky, realizace poptávky po výrobcích a službách, analýza trhu a konkurence, cílené oslovení zákazníků, PR, nákup médií. Zajišťujeme kompletní realizaci marketingových služeb včetně tisku, výroby a produkce.

Design: vytvoření design strategie pro firmy, výrobky a služby, návrhy a realizace designu firemních a produktových značek, design obalů, firemní a produktová prezentace, internetová prezentace, reklamní předměty. Zajišťujeme kompletní realizaci designu od návrhů po tisk, výrobu, produkci a programování internetových aplikací.

Jedinečnost firmy MARKETING STRATEGY spočívá v úzké spolupráci profesionálů z marketingu a designu „pod jednou střechou". Toto spojení umožňuje realizovat komplexní a účinnou firemní strategii prodeje výrobků a služeb. Nabízíme marketingové a designérské služby na míru. Služby jsou sestaveny vždy tak, aby zajistily snadnou a efektivní realizaci marketingu a designu. Jednotlivé služby marketingu a designu poskytují výhodu samostatného výběru podle priorit firmy a výše investice. Jednotlivé služby si firma vybírá na míru svým potřebám.

Cílem firmy MARKETING STRATEGY je zajistit realizaci strategického marketingu a designu jako efektivního řešení pro zvýšení prodeje, získání nových obchodních příležitostí a budování firemní a produktové image s důrazem na účinné využití firemních investic. Naše služby jsou určeny pro všechny živnostníky, malé a střední firmy, výrobní družstva i velké firmy v České republice.

Náš cíl? Zvýšení vašeho obratu a budování vaší budoucnosti na trhu!

Rychlý kontakt

Strategy.cz
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Česká republika
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 257 911 257
mobil: +420 605 187 004
fax: +420 257 911 111
© 2012 Strategy, All rights reserved