info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Pro média

Spuštění nového webu - 1. 4. 2013

Firma MARKETING STRATEGY, s.r.o. spustila nový web, který reaguje na potřebu prezentovat novinky, aktuální reference a služby naší společnosti. Webové stránky spojují jak naši prezentaci odbornou, tak naše jednotlivé služby v oblasti marketingu, designu a firemního poradenství.

Číst dál...

Tisková zpráva - 18. 7. 2011

Podle posledních průzkumů Evropské unie výzkum a inovace pomáhají vytvářet pracovní místa a zvyšovat prosperitu a kvalitu firem a života samotného. Evropská komise ve své zprávě o konkurenceschopnosti Unie inovací z roku 2011 dochází k závěru, že pokud má strategie Evropa 2020 skutečně přinést inteligentní a udržitelný růst, potřebuje EU inovaci v mnoha oblastech výrazně zlepšit. To se týká i českých firem, které stále podceňují marketing a inovace a investice do těchto oborů.

Číst dál...

PR - Článek Marketing+Design 18. 4. 2011

Mnoho českých firem, malých, středních, ale i velkých, stále podceňuje strategický marketing a tím, aniž by si toho byly firmy vědomy, nejenže přicházejí o peníze, ale především přicházejí o zakázky a zákazníky, ať už nové či stálé. Postavte své podnikání na firemní identitě a začněte vydělávat.

Číst dál...

Rozhovor Marketing+Design 5. 8. 2010

Podle aktuálních informací České kapitálové informační agentury (ČEKIA) hrozí každé páté firmě v Čechách krach. Letos v červnu odstartoval nový projekt s názvem Marketing+Design, který si klade za cíl přinášet českým firmám řešení existenčních problémů v době krize, ale i mimo ní. Projekt založily dvě úspěšné ženy, marketingová manažerka Tereza Svobodová spolu s manažerkou strategického designu Klárou Voborníkovou. Obě se shodují na tom, že jedním z největších problémů malých a středních českých firem je nedostatečná informovanost v oblasti strategického marketingu a designu.

Číst dál...

Tisková zpráva - 19. 7. 2010

Minulý měsíc byl spuštěn zcela nový, unikátní projekt Marketing+Design (M+D), který pomáhá vytvářet malým a středním firmám efektivní strategie jejich růstu pomocí marketingových a designérských služeb.

Číst dál...

PR - Unikátní projekt pro malé a střední firmy: M+D - 19. 7. 2010

Minulý měsíc byl spuštěn zcela nový, unikátní projekt Marketing+Design (M+D), který pomáhá vytvářet malým a středním firmám efektivní strategie jejich růstu pomocí marketingových a designérských služeb.

Číst dál...

Rychlý kontakt

Strategy.cz
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Česká republika
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 257 911 257
mobil: +420 605 187 004
fax: +420 257 911 111
© 2012 Strategy, All rights reserved