info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Pro střední a velké firmy

V současné době a její rychlosti změn na trhu i stavu konkurence, si střední a velké firmy ještě více uvědomují význam a potřebu strategického marketingu v rámci řízení.
Firma MARKETING STRATEGY zajišťuje firmám realizaci účinné strategie marketingu a designu s důrazem na efektivní a cílené využití firemních investic. Reagujeme na silnou konkurenci, klesající obrat, chybějící strategie výrobků a služeb. Zajišťujeme komfortní servis firmám na míru. Výhodou pro firmy je časová nenáročnost s plnou kontrolou nad realizací.

MARKETING

Realizujeme kompletní marketingové služby - poradenství, marketingovou strategii zaměřenou na zákazníky, nákup médií, vytvoření PR, internetové reklamy a propagace, včetně facebook prezentace a správy, inzerce, soutěže, tiskové zprávy atd.
Strategické zaměření na zákazníky, strategické zacílení značky. Zajišťujeme kompletní marketingové služby včetně tisku, výroby a produkce.

Více

DESIGN

Realizujeme kompletní design služby - poradenství, vytvoření design strategie pro firmy, výrobky a služby. Návrhy a realizace designu firemních a produktových značek, design obalů, reklamních předmětů, firemních a produktových prezentací, internetových aplikací a prezentací apod. Strategické design zacílení. Zajišťujeme kompletní realizaci designu pro tisk, výrobu a produkci, včetně programování internetových aplikací a webů.

Více

SPOLUPRACUJTE S NÁMI A ZÍSKÁTE TYTO VÝHODY

  • kompletní marketingová strategie a design ve Vaší firmě podle Vašich aktuálních potřeb
  • strategický marketing, který šetří Vaše náklady i čas
  • cílené budování firmy a produktů na trhu směrem k zákazníkovi
  • spolupráce s kvalitním partnerem, který se soustředí na zvyšování obratu podle daného oboru a cílů
  • spolehlivý odborník na český trh

Marketingová agentura MARKETING STRATEGY nabízí snadné řešení problémů a potřeb každé firmy či marketingového oddělení. S marketingovými a designérskými službami pracuje tak, aby bylo zajištěno efektivní řešení bez zbytečných investic navíc. Efektivní sestavení služeb umožňuje jejich finanční zvýhodnění podle vašich možností. S MARKETING STRATEGY získáváte řešení na míru a spolehlivého partnera. Výběr služeb si zcela přizpůsobujete podle priorit firmy a výše vašich prostředků, které chcete zhodnotit. MARKETING STRATEGY nabízí Vaší firmě marketingová řešení pro zvýšení prodeje produktů a služeb, vytvoření nových obchodních cest a budování firemní a produktové image.

Rychlý kontakt

Strategy.cz
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Česká republika
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 257 911 257
mobil: +420 605 187 004
fax: +420 257 911 111
© 2012 Strategy, All rights reserved