info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

MéBIO.cz

Podíl Bio produktů na českém trhu stoupá a s ním i potřeba firem komunikovat tento trend. Portál MéBio vznikl jako výsledek marketingové strategie s cílem oslovit zákazníky výrobce bio produktů nenuceně, zajímavě a hlavně kontinuálně. Proto zadání znělo -  sympatický portál, který osloví nejen nekompromisní nakupující bio, ale i zákazníky kupující konvenční potraviny. Portál má funkci vzdělávací, informační, zábavnou, ale i komunikační a prezentační. Za půl roku fungování dosáhl návštěvnosti přes 6000 uživatelů měsíčně, do roka je předpokládaná návštěvnost přes deset tisíc uživatelů, čemuž odpovídají stoupající statistiky. Portál podle zadání oslovuje převážně mladé i starší zákaznice a rodiny s dětmi a informuje je o světě bio, učí je významu tohoto trendu a propaguje zdravé produkty a potraviny českých výrobců a farmářů.

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

Navázáním spolupráce s firmou Strategy se naše firma rozhodla významně vylepšit svou marketingovou strategii a komunikaci se svými koncovými zákazníky. Již po roce intenzivní spolupráce je vidět zásadní posun v prezentaci našich výrobků, a to jak v rámci nového designu značek PROPOOL, PROBAZEN a RESISTIN, včetně nových webových prezentací, tak při komunikaci se zákazníky různými komunikačními kanály nebo při firemní prezentaci na německém veletrhu Interbad.
Věříme, že změna v marketingové strategii učiněná v jubilejní 20. rok historie firmy a navázání dlouhodobé spolupráce s firmou Strategy, je tou správnou investicí do budoucnosti, která přispěje k rozvoji firmy.

Ing. Jan Kroupa, Ph.D.
jednatel firmy PROXIM s.r.o.

© 2012 Strategy, All rights reserved