info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

Produktový firemní web Warp Car

Marketing Strategy firemní web Warp Car Marketing Strategy firemní web Warp CarMarketing Strategy firemní web Warp CarMarketing Strategy firemní web Warp Car

Mladá česká firma Warp Car, s.r.o. přináší na trh první produkt z řady kvalitních českých výrobků. Na všechny výrobky jsou kladeny náročné požadavky – musí být funkční, prakticky užitečné i úsporné. Inovativní technologie se vyvíjí v České republice, kde se také zajišťuje výroba, aby kontrola kvality byla neustále pod dohledem. Vyspělá technologie zároveň musí být šetrná vůči přírodě. Všechny výrobky jsou proto biologicky odbouratelné a zbytečně nezatěžují životní prostředí. Cílem firmy bylo mít marketingové služby na míru od externího dodavatele. Pro tuto firmu připravujeme všechny služby od marketingového průzkumu, analýzy přes marketingovou strategii a plány až po samotnou realizaci. Firemní web na první produkt byl vytvořen za účelem představit na trhu novou firmu, která ví, jak propojit marketing s obchodem.

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

Po navázaní spolupráce se slečnou Svobodovou jsme po několika letech tápání a omylů konečně stanovili účinnou marketingovou strategii. Na počátku roku jsme si stanovili pevný marketingový plán, kde jsme si vytýčili počet nově uvedených výrobků na trh, cestu jejich marketingové podpory, prezentaci firmy vůči našim zákazníkům a široké veřejnosti. Kompletně jsme změnili naše webové stránky jak v konvenci tak i v BIO programu a aktivně jsme zapojili širokou veřejnost do komunikace s námi prostřednictvím Facebooku. Vzájemná spolupráce vedla k výraznému zvýšení návštěvnosti našich webů, zvýšení povědomí o značce Amylon a tím zvýšené poptávce po výrobcích pod naší značkou. Dosažené dobrý výsledky vedou k rozhodnutí o dalším rozšíření marketingové spolupráce, např. redisignem obalů atd.

Ing. Vladimír Zeman
ředitel společnosti Amylon

© 2012 Strategy, All rights reserved