info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

Produktový firemní web Warp Car

Marketing Strategy firemní web Warp Car Marketing Strategy firemní web Warp CarMarketing Strategy firemní web Warp CarMarketing Strategy firemní web Warp Car

Mladá česká firma Warp Car, s.r.o. přináší na trh první produkt z řady kvalitních českých výrobků. Na všechny výrobky jsou kladeny náročné požadavky – musí být funkční, prakticky užitečné i úsporné. Inovativní technologie se vyvíjí v České republice, kde se také zajišťuje výroba, aby kontrola kvality byla neustále pod dohledem. Vyspělá technologie zároveň musí být šetrná vůči přírodě. Všechny výrobky jsou proto biologicky odbouratelné a zbytečně nezatěžují životní prostředí. Cílem firmy bylo mít marketingové služby na míru od externího dodavatele. Pro tuto firmu připravujeme všechny služby od marketingového průzkumu, analýzy přes marketingovou strategii a plány až po samotnou realizaci. Firemní web na první produkt byl vytvořen za účelem představit na trhu novou firmu, která ví, jak propojit marketing s obchodem.

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

Se společností Strategy spolupracujeme již druhým rokem. Tato firma nám efektivně pomohla vyhledat mezery na trhu a přesně zacílit na našeho koncového zákazníka. Díky marketingových službám firmy jsme nyní našli nové klienty a zvýšili obrat. Zároveň nám pomáhá s tvorbou našich webových stránek a vytváří pro nás a naše klienty nová loga a corporate identity. Oceňujeme především spolehlivost, kreativitu a rychlost celého firemního týmu.

Pavel Svoboda
jednatel společnosti Dreamart s.r.o.

© 2012 Strategy, All rights reserved