info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

Produktový firemní web Warp Car

Marketing Strategy firemní web Warp Car Marketing Strategy firemní web Warp CarMarketing Strategy firemní web Warp CarMarketing Strategy firemní web Warp Car

Mladá česká firma Warp Car, s.r.o. přináší na trh první produkt z řady kvalitních českých výrobků. Na všechny výrobky jsou kladeny náročné požadavky – musí být funkční, prakticky užitečné i úsporné. Inovativní technologie se vyvíjí v České republice, kde se také zajišťuje výroba, aby kontrola kvality byla neustále pod dohledem. Vyspělá technologie zároveň musí být šetrná vůči přírodě. Všechny výrobky jsou proto biologicky odbouratelné a zbytečně nezatěžují životní prostředí. Cílem firmy bylo mít marketingové služby na míru od externího dodavatele. Pro tuto firmu připravujeme všechny služby od marketingového průzkumu, analýzy přes marketingovou strategii a plány až po samotnou realizaci. Firemní web na první produkt byl vytvořen za účelem představit na trhu novou firmu, která ví, jak propojit marketing s obchodem.

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

Navázáním spolupráce s firmou Strategy se naše firma rozhodla významně vylepšit svou marketingovou strategii a komunikaci se svými koncovými zákazníky. Již po roce intenzivní spolupráce je vidět zásadní posun v prezentaci našich výrobků, a to jak v rámci nového designu značek PROPOOL, PROBAZEN a RESISTIN, včetně nových webových prezentací, tak při komunikaci se zákazníky různými komunikačními kanály nebo při firemní prezentaci na německém veletrhu Interbad.
Věříme, že změna v marketingové strategii učiněná v jubilejní 20. rok historie firmy a navázání dlouhodobé spolupráce s firmou Strategy, je tou správnou investicí do budoucnosti, která přispěje k rozvoji firmy.

Ing. Jan Kroupa, Ph.D.
jednatel firmy PROXIM s.r.o.

© 2012 Strategy, All rights reserved