info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

Zahraniční web produktové řady Propool

Marketing Strategy zahraniční web Propool Marketing Strategy zahraniční web Propool Marketing Strategy zahraniční web Propool Marketing Strategy zahraniční web Propool

Produktová značka Propool je sice od českého výrobce, ale plně vytvořena pro zahraniční trh s bazénovou chemií. V prvním roce nových obalů byla představena na veletrhu v německém Stuttgartu, kde sklidila velký úspěch a byla mezinárodním veletrhem zařazena mezi několik vybraných prezentací. Webová prezentace, kterou právě vidíte je jednoduše připravená internetová prezentace za účelem oslovení potencionálních odběratelů. Celkové představení značky, jednotlivých produktů, výrobce, včetně kontaktu na něj a na jednotlivé distributory. Důvodem vzniku stránky je mít jednotný vizuál s designem obalů a představit potencionálním zákazníkům produkty.

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

V rámci spolupráce se slečnou Svobodovou byly v naší společnosti realizovány zásadní změny v marketingu. Stanovení pevného marketingového plánu a jeho následná realizace výrazně zefektivnilo prezentaci firmy a zcela prokazatelně - pozitivně ovlivnilo tržby. Novou corporate identity naší firmy včetně webových stránek zajišťoval kreativní tým. Po těchto změnách se zvýšila návštěvnost webových stránek několikanásobně. Spolupráce s tímto týmem pak pokračovala na redesignu značek OVO, Mefisto a Bio Golem, taktéž s velkým úspěchem.

Ing. Miluše Valdová
obchodní a marketingová ředitelka firmy Druchema

© 2012 Strategy, All rights reserved