info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

Zahraniční web produktové řady Propool

Marketing Strategy zahraniční web Propool Marketing Strategy zahraniční web Propool Marketing Strategy zahraniční web Propool Marketing Strategy zahraniční web Propool

Produktová značka Propool je sice od českého výrobce, ale plně vytvořena pro zahraniční trh s bazénovou chemií. V prvním roce nových obalů byla představena na veletrhu v německém Stuttgartu, kde sklidila velký úspěch a byla mezinárodním veletrhem zařazena mezi několik vybraných prezentací. Webová prezentace, kterou právě vidíte je jednoduše připravená internetová prezentace za účelem oslovení potencionálních odběratelů. Celkové představení značky, jednotlivých produktů, výrobce, včetně kontaktu na něj a na jednotlivé distributory. Důvodem vzniku stránky je mít jednotný vizuál s designem obalů a představit potencionálním zákazníkům produkty.

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

Po nepříjemných zkušenostech s reklamními agenturami jsme od začátku chtěli marketingovou agenturu na profesionální, spolehlivé a odborné úrovni, která nám zpracuje kompletní firemní identitu, včetně návrhu obalu produktu s kompletními marketingovými službami přesně na míru. S jistotou mohu říci, že lépe jsme si vybrat nemohli. Perfektní spolupráce s firmou Strategy od A do Z a za ceny, které nás mile překvapily. Když dělá někdo svou práci dobře, je radost spolupracovat.

Jan Macharáček
obchodní ředitel Warp Car, s.r.o.

© 2012 Strategy, All rights reserved