info@strategy.cz 723 858 165
subHeadImg.png

Reference

Firemní identita a design

Firemní polep vozu

Polep firemního vozu je součást firemní identity a značky bioproduktů a konvenční řady českého výrobce.

Číst dál...

Amylon.cz

Každá firemní identita je realizována na základě přesně dané marketingové strategie.

Detail reference

Oslava 100 let firmy vizuál, včetně zajištění akce

img

Firma Amylon, a.s. patří k nejstarším českým firmám v Evropě. V roce 2012 oslavila 100 let a my jsme byli při tom. Měli jsme tu čest připravit firmě kompletní vizuál celé oslavy, podílet se na programu, koncepci a celkové realizaci.

Detail reference

Corporate identity Interiéry Voráč

img

Interiéry Voráč dlouhodobě působí v oblasti nábytku na míru se specializací na kuchyně. Na základě potřeby nového a moderního image firmy vzniklo komplexní řešení,

Detail reference

Corporate identity Druchema

img

Firma Druchema působí v oblasti chemické výroby. Realizace: marketingová strategie prezentace Druchemy a její realizace. Design strategie Druchemy, značka, corporate design, webové stránky, katalog, auta, venkovní reklama.

Detail reference

Produktová identita EKOL

Inovace značky Ekol a její identity měla více omezení, ale i ty byly vyřešeny. Vytvořili jsme značce koncept a styl pro další fungování produktu na trhu

Číst dál...

Zaujalo Vás naše řešení? Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Jméno
Email
Telefon
Předmět
Vaše zpráva

Kategorie

Řekli o nás

V rámci spolupráce se slečnou Svobodovou byly v naší společnosti realizovány zásadní změny v marketingu. Stanovení pevného marketingového plánu a jeho následná realizace výrazně zefektivnilo prezentaci firmy a zcela prokazatelně - pozitivně ovlivnilo tržby. Novou corporate identity naší firmy včetně webových stránek zajišťoval kreativní tým. Po těchto změnách se zvýšila návštěvnost webových stránek několikanásobně. Spolupráce s tímto týmem pak pokračovala na redesignu značek OVO, Mefisto a Bio Golem, taktéž s velkým úspěchem.

Ing. Miluše Valdová
obchodní a marketingová ředitelka firmy Druchema

© 2012 Strategy, All rights reserved